Код Культури

2020-05-01 16:45 Львів

Інститут стратегії культури у партнерстві з Мистецькою радою «Діалог» за ґрантової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» розпочинає проект Код Культури.

culture-code-b1-1024x379 (1)У рамках Коду Культури відбудеться дослідження культурного ландшафту міста й серія зустрічей на актуальні теми, як тренди й активізм у культурі, культурні політики й амбіції міста.

Код Культури — проєкт із дослідження культурного ландшафту Львова, зокрема інституційної спроможності сфери культури, її можливостей і ролі, взаємодії між учасниками, співтворцями культурного процесу в місті, інституціями, середовищами, митцями, містянами.

Код Культури триватиме півроку і передбачає:
– дослідження культурного ландшафту міста, тобто взаємодії й очікувань інституцій культури, міських культурних середовищ та містян. Дослідження бередбачає глибинні інтерв’ю із представниками сфери культури (адміністрація, бізнес, митці, ГО, установи тощо); кількісне опитування містян (дослідження їхніх очікувань, форм і рівня залученості до культурного життя міста);
– серію відкритих дискусій із фахівцями сфери культури про тренди й активізм у культурі, людей-інституції, культурні політики й амбіції міста, а також умовність статусу «культурна столиця»
– мистецько-дослідницьку частину — короткі відео, де люди різних професій і досвіду дадуть своє визначення «культури».

Проєкт має на меті сприяти розумінню рівня інституційної спроможності сфери культури Львова, можливостей розробки актуальних міських політик і налагодження горизонтальних і вертикальних зв’язків у галузі культури,  залучення містян до творення культурного життя і реформування формальної та розвитку неформальної культурної освіти.

Код Культури буде цікавим для представників: муніципальних і приватних інституцій культури, громадського сектора й середовища культури в цілому, бізнесів у сфері культури та освітніх закладів, що готують спеціалістів у галузі культури, а також студентів відповідних спеціальностей. А завдяки відеопроєкту Код Культури зорієнтований і на громаду міста.

Стежити за розвитком проєкту можна на фейсбук-сторінці Інституту стратегії культури.