Місяць авторських читань 2021 online

  • 2021-07-01 12:00
  • Львів
  • Вхід вільний

Найбільший центральноєвропейський літературний фестиваль Місяць авторських читань (МАЧ) був заснований у 2000 році у Брно, з часом поширився і в інших містах. У 2011 році в Остраві, за рік у Вроцлаві та Кошице, насамкінець у 2015 році у Львові.

МАЧ традиційно починається 1 липня і тридцять один день безперервно переїжджає від одного міста-організатора до іншого. Головна програма пропонує щодня два авторські читання: почесного гостя і представника домашньої лінії. У кожному місті протягом місяця виступає шістдесят два письменники і письменниці. Загалом відбувається понад три сотні авторських читань, а також інші супровідні події. Всі читання можна побачити у прямому ефірі, пізніше – у записі в інтернеті. Із фестивалем пов’язана і низка інших акцій, у межах фестивальної серії Бібліотека МАЧ виходять книги нових перекладів, створюється кіночитанка з портретами письменників із країни-гостя та ін.

Почесною гостею МАЧ 2021 буде Словаччина.

 

Попередні роки:


0

Програма події:

Місяць авторських читань у Львові традиційно триває впродовж липня. Щодня о 19:00 та о 20:30 відбуваються авторські зустрічі з гостями фестивалю.

Детальну програму літературних вечорів ми оприлюднимо згодом, стежте за новинами на сторінках фестивалю:

http://www.misyacavtorskykhchytan.com.ua

https://www.facebook.com/misyacavtorskykhchytan/