Місяць авторських читань – 2017

  • 2017-07-05 19:00
  • Львів
  • Вхід вільний

Фестиваль «Місяць авторських читань» – найбільший транскордонний фестиваль Центральної Європи, який відбувається з 1 липня по 31 липня у п’яти містах: Брно (Чехія), Острава (Чехія), Кошице (Словаччина) і Вроцлав (Польща). Фестиваль був започаткований у 1999 році в чеським видавництвом «Větrné mlýny». У 2015 році до проведення фестивалю долучилася і ЛМГО “Мистецька рада “Діалог”

 

Щороку, фестиваль запрошує представників однієї країни у статусі «почесний гість». Протягом 16 років фестиваль відвідали учасники з таких країн: Франція, Канада, Білорусь, Словенія, Польща, Німеччина.

Почесний гість фестивалю 2015 – Україна

Почесний гість фестивалю 2016 – Іспанія

Почесний гість фестивалю 2017 – Грузія

Отже кожного дня протягом усього липня паралельно у п’яти містах Європи відбувається непересічна літературна подія, яка обєднає більше 60 письменників з чотирьох країн.

Організатор проекту у Львові – ЛМГО “Мистецька рада “Діалог”

Партнери з проведення заходів у Львові: Чеський центр у Києві, Львівська міська рада, МО “Дзига”, Польський інститут у Києві, Посольство Республіки Словаччини в Києві, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Генеральне консульство Чеської республіки у Львові, Посольство Чеської республіки в Києві, Літературно-інформаційний центр (м. Братислава), Туристичний альянс (м. Львів), компанія “Еврокар”, компанія “ADAS”, компанія “TPC”, компанія “AVE”, компанія “CVG”, готель “ЖОРЖ”, готель “Ірена”, компанія “Hranipex”, ГО “Форум видавців”

Сайт фестивалю – http://www.autorskecteni.cz/ і misyacavtorskykhchytan.com.ua

 

 


0

Програма події: