Мистецька резиденція CreArt у Вальядоліді (Кастилія і Леон, Іспанія)

  • 2022-06-05 00:00
  • VALLADOLID
  • Вхід вільний

Місто Вальядолід (Іспанія) відкриває подання заявок для митців мережі CreArt, куди відтепер можуть подаватися і українські учасники та учасниці. За підсумками відбору організатори оберуть 3 митців чи мисткинь з інших міст і 2 місцевих для роботи над їх творчими проєктами впродовж 5 тижнів у Галерії VA у Вальядоліді в період між 12 вересня і 16 жовтня 2022.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

Резиденцію пропонують 5 візуальним митцям чи мисткиням з різних жанрів, для трьох осіб з інших міст мережі CreArt та двох місцевих.
Базова умова: вони мають походити або зараз проживати у одному з міст-учасників CreArt. Network of Cities for Artistic Creation: Вальядолід (Іспанія), Генуя, Венеція (Італія), Клермон-Ферран, Руан (Франція), учасники Хорватського товариства красних мистецтв (HDLU, Хорватія), Каунас (Литва), Люблін (Польща), Авейро (Португалія), Скоп’є (Македонія) та українські митці і мисткині через партнерство з Мистецькою радою “Діалог”.

Відбіркові критерії опиратимуться на якість та різноманіття репрезентації візуальних мистецтв. Вікових обмежень немає. Обов’язково мати мистецьку вищу освіту, або ж підтвердити рівень мистецькою кар’єрою.

УМОВИ УЧАСТІ І ФІНАНСУВАННЯ

Організація покриває витрати на подорож до Вальядоліду для митців з інших міст мережі та забезпечує стипендію у розмірі €1,000 (включно з податками) на витрати, включно з витратними матеріалами.
Організатори забезпечують поселення у апартаментах неподалік галереї. Також надається студія для роботи у Creation Center Galerías VA.
ДЕТАЛЬНО ПРО УМОВИ ЧИТАЙТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ
Дедлайн подачі заявок до 5 червня 2022 року.
Результати будуть повідомлені орієнтовно після 15.06.2022.


0

Програма події: