PINSEL_AR

2018-06-30 00:00 Львів

Йоган Георг Пінзель – скульптор середини 18 століття, представник пізнього бароко і рококо.
Скульптури Пінзеля порівнюють з творами Мікеланджело та інших митців європейського Відродження. Вважається одним з кращих скульпторів Європи 18 століття.

pinsel

Мета проекту: представити скульптурну спадщину Пінзеля доступною, цікавою та актуальною за допомогою новітніх засобів доповненої реальності.

Мета полягає у популяризації та зростанні суспільного інтересу до об’єктів історії, архітектури, скульптури, творів мистецтва, розкриття в унікальній медіаформі маловідомої біографічної та історіографічної інформації про життя та творчість Пінзеля. За допомогою інноваційних методів фотограметрії, 3D-сканування, віртуальної і доповненої реальності проект має на меті зацікавити якнайширшу аудиторію до ознайомлення, вивчення, осмислення та участі в розвитку об’єктів культурного спадку.

Проект реалізується за підтримки Львівської міської ради (конкурс соціокультурних проектів 2018) та у співпраці з Львівською національною галереєю ім. Б. Возницького (Музей Пінзеля).

Проект залучає три області західного регіону (Львівську, Тернопільську та Івано-Франківську).
Під час проекту будуть створенні високо-полігональні 3D моделі скульптур, та архітектурних об’єктів.
Кожна модель буде супроводжуватись кваліфікованою анотацією, та цікавою історичною довідкою.
Ці моделі будуть загальнодоступні для ознайомлення на створеному веб-ресурсі. Також будуть створенні мобільні додатки, які дозволять використовувати їх для доданої та віртуальної реальності.
Проект передбачає майстер-класи та лекції від провідних експертів в галузі історії, мистецтва, реставрації, 3D моделювання.
Такий ресурс дозволить гідно та сучасно представити спадщину одного з кращих скульпторів Європи та дозволить без проблем робити віртуальні експозиції за допомогою доданої реальності в будь-якій частині світу.